Агенція туризму та працевлаштування КАМЕЛОТ-Х

Освіта за кордоном

ТОВ "БУДЬ-СЛОВАКОМ" і ТОВ "КАМЕЛОТ-Х" - офіційні представники словацьких ВУЗів в Україні Наша команда відділу "Освіта в Словаччині", яка являється офіційним представником словацьких ВУЗів в Україні, хоче бути не просто посередником між тобою і словацькими  ВУЗами, а стати другом і помічником в подоланні цього етапу в твоєму житті. Ти здобудеш від нас щось більше, ніж гарантований вступ в словацький ВУЗ на Бюджет з можливістю отримувати стипендію, а саме, Ми допоможемо Тобі зробити обдуманий крок в майбутнє. У тебе завжди є можливість вибору: звернутись в компанію за допомогою або вступити до ВУЗу самостійно. Якщо Ти обереш другий варіант, то знайдеш у нас найдетальнішу та актуальну інформацію.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНІ

 • Безкоштовне навчання.
 • Можливість отримувати 2  стипендії від 300 до 1000 євро.
 • Вступ без вступних екзаменів і ЗНО.
 • Отримання ВНЖ на весьперіод навчання.
 • Визнання диплома в Європі, США, Канаді,  Англії та ін.
 • Проживання в комфортних гуртожитках поблизу  ВУЗа.
 • Мінімальний мовний бар'єр, 67% схожості з українською мовою.
 • Стажування і практика по всій Європі від ВУЗа.
 • Лояльність держави до українців, що дуже важливо.
 • Обмін студентів: на один рік в будь-яку країну ЄС.
 • Підробіток під час навчання, до 80 годин в місяць.
 • Працевлаштування в найкращих світових компаніях.
 • Можливість відкриття своєї справи в Європі після закінчення ВУЗу.

5 ГОЛОВНИХ  ПРИЧИН ОТРИМАТИ ВИЩУ ОСВІТУ В СЛОВАЧЧИНІ:

НАЙКРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ:

 • По-перше: Словаччина вже надає можливість навчатися безкоштовно і отримувати стипендію.
 • По-друге: Ціни на харчування і проживання приблизно на 10-15% більші,  а на деякі продукти ще і менші, ніж в головних містах України. Проживання всього від 40 євро /місяць.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Хороше оснащення навчальних закладів, актуальні програми, визнані вчені в якості викладачів і стажування в провідних  компаніях країни підвищують Ваші шанси стати хорошими спеціалістами.

ПІДТРИМКА СТУДЕНТІВ

Багато ВУЗів заохочують до навчання і пропонують кращим студентам додаткові бонуси,  стипендії, розвиток в окремих колективах і групах, а також заняття в різних секціях в залежності від Ваших інтересів.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ

Вища освіта - це не тільки лекції і сесії. Це ще й можливість завести нові знайомства і корисні зв’язки,  подорожувати і відкривати для себе світ, отримувати досвід спілкування з людьми різних культур. І Словаччина, розташована в самому центрі Європи, в повній мірі вам це забезпечить.

І ЗВИЧАЙНО Ж ЗАРОБІТОК:

По-перше: словацькі ВУЗи дають можливість підробляти під час навчання до 80 год/міс. (офіційно), але крім цього у Вас є можливість добре навчатися і отримувати стипендію  в розмірі від 300 до  1000 євро, + якщо у вас є хобі, (спорт,танці чи ін.), Вам дають можливість приймати участь в різних заходах, за рахунок чого зможете отримувати ще одну стипендію! Це круто!

ЯКІ У ВАС МОЖЛИВОСТІ З ДИПЛОМОМ СЛОВАЦЬКОГО ВУЗу:

 • Поєднувати роботу і навчання,оскільки Ви отримаєте ВНЖ, все що Вас відрізняє від словака, це те, що Ви не можете голосувати і бути обраним до влади.
 • Стажуватися в найбільших компаніях країни і Європи.
 • Отримати достойну роботу і залишитись проживати в Євросоюзі.
 • Якісна освіта, Словаччина вкладає  від 7 000 євро в навчання кожного студента за один рік. Університети забезпечені на найвищому рівні і привертають для роботи на своїх кафедрах найкращих вчених і викладачів.
 • Переїзд разом з сім'єю, є можливість переїзду в Словаччину разом з сім'єю. При цьому члени Вашої сім'ї будуть володіти всіма необхідними правими, з можливістю працювати, відвідувати школу і тд.
 • І головне - отримувати якісний та високий рівень освіти і диплом, який підвищить Вашу капіталізацію здобувача як в Україні, так і в будь-якій країні світу.
Освіта за кордоном, фото-1

Курси англійської на Мальті від 16 років.

Чудовий варіант для тих, хто хоче поєднати вивчення англійської і відпочинок.

Основні моменти:

 • Можна їхати по безвізу, Мальта – країна ЄС.
 • Купальний сезон червень-вересень.
 • Школа надає проживання в сім’ї (окрема кімната, сніданок і вечеря) і курс англійської (20 уроків в тиждень). Сім’ї всі англомовні.
 • Навчання відбувається в інтерактивній формі, заняття цікаві, активні, швидко підвищують навички спілкування англійською Вартість вищеописаного від 1000 євро за 2 тижні.
 • Додатково оплачується квиток, всі кишенькові витрати (екскурсії, обід у школі, проїзд, сувеніри).
Освіта за кордоном, фото-2

Курси англійської в Британіі від 16 років.

Британія – це класика англійської мови. Школи проводять екскурсії в Лондон та інші  міста Британіі. Люди, які їздили на курси в Британію просто в захваті.

Основні моменти:

  • Потрібна віза, але я з цим допомогаю. Візовий збір 120 євро.
  • Школа надає проживання в приймаючій сім’ї, що є чудовою можливістю спілкуватись англійською постійно. Проживання в окремій кімнаті, сніданок і вечеря. Курс англійської 20 уроків на тиждень.
  • Вартість за 2 тижні від 900 євро Оксфорд/Кембрідж, від 1000 євро Лондон.
  • Додатково оплачується квиток, всі кишенькові витрати (екскурсії, обід у школі, проїзд, сувеніри).
Освіта за кордоном, фото-3

Вища освіта в Канаді.

Моя улюблена тема, оскільки дає чудові можливості.

Основні моменти:

 • Коледжі в Канаді – це вищі навчальні заклади на рівні з університетами. Дають такий же рівень освіти, тільки більш практично направлений.
 • Навчання в коледжі триває від 8 місяців (1 академічний рік). Це для тих, в кого вже є диплом бакалавра/магістра. Або навчаються на останньому курсі.
 • Навчання триває від 2х років для випускників школи.
 • Вартість навчання в рік від 12 000 дол. США. На додаткові витрати (проживання, харчування, проїзд) в рік знадобиться додатково 10 000 дол. США.
 • ОСНОВНИЙ плюс – це те, що студентам, які навчаються на академічній програмі можна працювати 20 годин на тиждень. Після закінчення навчання студенту дається дозвіл на роботу в Канаді мінімум на рік. Після чого можна подаватись на резиденство (ВНЖ).

Повний супровід щодо процесу вступу в канадський колледж включає:

1. Підбірпрограми і навчальногозакладу. Відповідно до отриманого раніше рівня освіти і кваліфікації абітурієнта.Основні критерії вибору: вартість, локація, профіль коледжу, можливості працевлаштування, наявність семестру co-op (семестр практики, протягом якого ви працюєте в компаніі та отримуєте зарплату).

2. Перелікдокументів на вступ. Відповідно до обраної програми ми вивчаємо точний списокнеобхідних документів на вашу програму і консультуємо як їх правильно підготувати.

3. Формування пакету документів на подачу і переклад на англійськумовуПісля того як ви надіслали намповний пакет документів, який потрібно для вступу ми перекладаємо всі документи на англійську, формуємо пакетвідповідно до вимог навчального закладу.

4. Подача пакету документів. Заповнення аплікаційної форми анкетними даними студента, листування знавчальним закладом від імені студента, отримання підтвердження від коледжу, що всі документи отримані і взятідо розгляду приймальною комісією.

5. Одержання листа про зарахування і рахунок на оплату навчання. Детальна інструкція з подальшими діямистудента після зарахування. Як підтвердити місце на програмі, вказівка крайнього терміну оплати, а також,опис способів оплати навчання.

6. Підбірпроживання. Заповнення анкети на проживання, підбір відповідного типу проживання від коледжу /університету (резиденція або приймаюча сім'я).

7. Передполітнаінформація. Що потрібно зробити на кордоні, щоб правильно в'їхати в країну(отримати правильну відмітку у паспорті при в'їзді), які документи взяти з собою.

8. Підтримка студента по приїзду на навчання. Вирішення питань та допомога у разі потреби після початкунавчання в Канаді протягом першого часу.       

Освіта за кордоном, фото-4

ГОЛЛАНДIЯ

Навчання англійською мовою.

Вартість від 8000 євро в рік, проживання від 12 000 євро в рік. В Голландіі так само дається рік дозвіл на роботу після навчання.

ГОЛЛАНДIЯ - англомовна країна в Європі, що дуже зручно для студентів. І вартість навчання одна з найбюджетніших.

Освіта за кордоном, фото-5

IРЛЛАНДIЯ

Навчання англійською мовою. Вартість від 15 000 євро в рік, проживання від 10 000 євро в рік. Після навчання дається рік дозвід на роботу.

Освіта за кордоном, фото-6

НIМЕЧЧИНА

Тут є освіта англійською. Варстість навчання на англійській програмі від 15 000 євро в рік. Проживання 9 000 євро в рік.

І німецькою. Якщо німецька висока (В2-С1), то навчання безкоштовне. Оплачується тільки проживання від 9 000 євро в рік. Також, можна їхати через мовні курси (якщо рівень В1, наприклад), на півроку, підтягнути німецьку і далі вступити в ВУЗ. Віза після курсів продовжується в Німеччині, не виїжджаючи з країни. 

Освіта за кордоном, фото-7

КИТАЙ

Студент їде на рік на курси китайської, далі вступає в китайський ВУЗ на всі доступні спеціальності. Курси проходять при тому ж ВУЗі.

Вартість навчання від 5000 дол. в рік. Проживання від 5000 в рік.