ТУРОПЕРАТОР КАМЕЛОТ-Х

Гарантія надійності.Офіційні документи діяльності

Шановні партнери!

Раді запропонувати Вам співпрацю.

"Камелот-Х" - агентствотуризму тапрацевлаштування за кордоном. На даномуeтапі ми співпрацюємоз турооператорами України тадругих країнiроботодавцями Польщі, Чехії, Литви, Фінляндії і т.д.

Також наша компанія пропонуєекскурсii,тури та вiдпочинок на будь-який смак.

Допоможемо знайти роботу з гідними західноєвропейськими зарплатами як для кваліфікованих співробітників, так і для різноробочого класу.

Ми допомагаємо оформити робоче запрошення, пакет візової документації і проводимо повний візовий супровід, поки Ви займаєтеся своїми справами.

Також наша компанія надає послуги по отриманнюкарти поляка.громадянства низки європейських країн. До прикладу, громадянствоРумунiiдозволить Вам легко долати будь-які кордони і подорожувати світом!

Повний документальний супровід від "А до Я", доступні ціни та 100% гарантія виконання зобов'язань - це те, за що ТОВ "КАМЕЛОТ-Х" є однією з найбільшстабiльнихкомпанійпо туризму тапрацевлаштування серед жителів Західної України.

Якщо Ви - прямий роботодавець або агентство, яке працює з прямими роботодавцями, ми будемо раді обговорити умови співпраці з Вами.

Контактна інформація з питань співробітництва:

Тел: (097)3742625, (093)2939175

E-mail: [email protected], [email protected]

Skype: alef5551 Договір співпраці

Наші документи

КАМЕЛОТ(СТАТИСТИКА-1)
КАМЕЛОТ(СТАТИСТИКА-1)
КАМЕЛОТ(СТАТИСТИКА-2)
КАМЕЛОТ(СТАТИСТИКА-2)