Заповнення анкет на подачу документів по нових зразках (на польській та англійській мові).

Наші менеджери допоможуть вам у цьому складному і відповідальному процесі, професійно заповнять анкети для подачі у посольство та консульство іноземних держав для отримання візи.

 (без передоплати за номер).

Бронювання готелів — процес, який полягає в тому, що подорожуючий, чи його довірена особа домовляється з адміністрацією готелю про те, що певний номер буде зарезервовано на його ім'я. Це, як правило, гарантує наявність кімнати на час прибуття.

При бронюванні подорожуючий, як правило, повідомляє свої особисті дані. Більшість готелів теж вимагають кредитну картку, як гарантію платоспроможності клієнта.

Подорожуючий може відмовитись від бронювання чи змінити дати прибуття-відбуття, заздалегідь попередивши готель про зміни своєї подорожі.

При відмові від бронювання, в залежності від правил готелю, подорожуючому можливо доведеться заплатити частку чи повну суму попередньо замовлених послуг.

Бронювати готелі можна безпосередньо  через агенцію подорожей. Допомагаємо знайти готелі по різноманітних критеріях, наприклад, таких як ціна, наявність телебаченнятелефонуміні-барубасейну тощо..