Кам’янець-Подільський переймає досвід Львова

Місто Лева славиться своєю неповторною архітектурою, старовинними вуличками та двориками, які є і у Кам’янці

  •  
 

Як повідомляє Depo. Хмельницький з посиланням на "Вечірній Кам’янець" Старе місто - історичне місто, яке вабить тисячі туристів.

Щороку міська влада намагається покращити його зовнішній вигляд, адже саме те, як виглядає місто прямопропорційно кількості тих хто хоче побачити цю красу на власні очі.

Львів’яни змогли із старовиних будинків та дворів зробити неймовірне.
З 2012 року у Львові діє програма благоустрою внутрішніх двориків в старій частині міста. Фінансує проект Німецьке технічне товариство (GIZ), яке разом з Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради та координує всі роботи: від розробки проекту до вибору підрядника.

Дворики вибирають на конкурсній основі. Головний критерій - особиста зацікавленість жителів. Сусіди повинні навести приклади спільних робіт з благоустрою під'їзду, будинку або прибудинкової території, а ще - профінансувати 10% вартості робіт.

Щорічно на конкурс подають до 10 заявок. З них вибирають не більше трьох. В цілому за програмою цією у Львові реалізували 10 проектів.

Кам'янчани вирішили зробити огляд двориків старого міста та поглянути в якому стані вони зараз. Там чисто, але б не завадило облаштувати їх по новому, перейнявши досвід у львів’ян. Можливо у когось виникнуть ідеї, як і що там можна було б зробити…Кам’янець-Подільський переймає досвід Львова - фото 1Кам’янець-Подільський переймає досвід Львова - фото 2

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький