На орбіті Землі астрономи помітили непізнаний об'єкт, розміри якого сягають близько кілометра. Вчені виявили його за допомогою радіохвилях.

Поки експерти не зуміли визначити справжнє походження цього космічного тіла, який потрапив в орбіту Землею.

За попередніми даними, його довжина досягає позначки в 1 кілометр. Цілком можливо, це уламки космічного сміття, а може і прибульці на космічному кораблі, зовнішній вигляд якого нагадує астероїд. Все це може бути зроблено спеціально для маскування.

Нагадаємо, що Європейської південної обсерваторії групі астрономів на чолі з командою Інституту астрономії товариства Макса Планка (MPIA) вдалося отримати перше в історії науки зображення планети, яка формується в системі зірки PDS 70 - молодого помаранчевого карлика на відстані 370 світлових років від Землі.

"Після більше десяти років неймовірних зусиль, витрачених на побудову високотехнологічної машини, Sphere нарешті дозволяє нам пожинати плоди завдяки виявленню молодих планет!", - розповідають Директор Інституту Макса Планка і лідер команди Томас Хеддинг.https://znaj.ua/science/kilometrovyj-nlo-na-orbiti-zemli-postavyv-vchenyh-u-gluhyj-kut