Шановні партнери!

 

Раді запропонувати Вам співпрацю.


«Камелот-Х» - агентство туризму та працевлаштування за кордоном. На даному eтапі ми співпрацюємо з турооператорами України та других країн роботодавцями Польщі, Чехії, Литви, Фінляндії і т. д.


Також наша компанія  пропонує екскурсii, тури та вiдпочинок на будь-який смак.

  

Допоможемо знайти роботу з гідними західноєвропейськими зарплатами як для кваліфікованих співробітників, так і для різноробочого класу.

 

Ми допомагаємо оформити робоче запрошення, пакет візової документації і проводимо повний візовий супровід, поки Ви займаєтеся своїми справами.

 

Також наша компанія надає послуги по отриманню карти поляка.громадянства низки європейських країн. До прикладу, громадянство Румунii дозволить Вам легко долати будь-які кордони і подорожувати світом!

 

Повний документальний супровід від "А до Я", доступні ціни та 100% гарантія виконання зобов'язань - це те, за що ТОВ "КАМЕЛОТ-Х" є однією з найбільш стабiльних компаній по туризму та працевлаштування серед жителів Західної України.

 

Якщо Ви - прямий роботодавець або агентство, яке працює з прямими роботодавцями, ми будемо раді обговорити умови співпраці з Вами.

 

Контактна інформація з питань співробітництва:

 

Тел: (097)3742625, (093)2939175 


E-mail:kamelot-2012@ukr.net,   
alef555@ukr.net


Skype:alef5551 Договір співпраці

 

 1

 

 Наші документи

 

БАНКІВСЬКА ГАРАНТІЯ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ  ЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІД

 

БАНКІВСЬКА ГАРАНТІЯ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ  ЦИВІЛЬНОЇ ВІДПОВІД 001

КАМЕЛОТ(СТАТИСТИКА-1)

КАМЕЛОТ(СТАТИСТИКА-2)

 

Blzw7r-OHdIVF0_WcGxwWU